top of page

Her birimiz kendi alanlarımızda uzun yıllara dayanan ulusal ve uluslararası deneyime sahibiz. İş ve iletişim dünyasına ait samimi anlayışımız ile son 6 yıldır, iletişimin bütün yönlerini kapsayan çözüm önerilerini sunmak için yöneticilere ve şirketlere eşlik ediyoruz.

48film-festival-turkey-producer-mubeccel

Mübeccel Esen Yazıcı

Türkiye 48FİLM Festival Bölge yapımcısı Mübeccel Esen Yazıcı’nın kariyerinde, Uluslararası Film Festival Direktörlüğü, dizi ve reklam filmlerinde oyunculuk, ulusal TV kanallarında gerek canlı ve gerek bant yayınlanan kendi hazırlayıp sunduğu aktüel TV programları ve oyuncu &yapımcı olarak görev aldığı Bağımsız Film ve Video Art çalışmaları ile 30’a yakın uluslararası Film Festivaline katılım bulunmaktadır.Cannes film festivali ile aynı tarihte sanat filmleri seçkisi ve gösterimi düzenleyen önemli festivallerden AVIFF tarafından "Concept Gavram" isimli video art çalışması 2016'nın en iyi "Conceptual" filmleri arasında gösterilmiş , resmi seçkiye alınmış ve 2016 AVIFF Kataloğuna girmiştir.

Halen Türkiye 48FİLM Festival Bölge Yapımcılığının yanı sıra kendi bağımsız filmlerinde yapımcılık ve oyunculuk yapmaya devam etmektedir

TV Programları

Yabancı Olmak 

Gün Çiçekleri  TRT1

Merak Ettiğimiz Yaşamlar 

DÜZENLENEN FİLM FESTİVALLERİ

Cinevana Hollywood

Cinevana İstanbul

48Film Festival

Mübeccel Esen Yazıcı

 

Mübeccel Esen Yazıcı, productor regional del Festival 48FILM de Turquía La carrera de Mübeccel Esen Yazıcı ha sido Directora de Festivales Internacionales de Cine, actuando en series de televisión y comerciales, programas de televisión actuales preparados y presentados tanto en vivo como en cinta en canales de televisión nacionales, y trabajos de Cine y Video Arte Independientes como actor & productor, y cerca de 30 festivales de cine internacionales, y entró en el Catálogo AVIFF 2016.

 Bağımsız Filmleri ve Video Art çalışmaları aralarında

Carnegie Museums of Art ‘ında bulunduğu dünyanın önemli şehir ve merkezlerinde gösterildi. 

 Halen Türkiye 48FİLM Festival Yöneticiliğine ve senaryo yazarlığı&yönetmenliğini yaptığı Bağımsız Film çalışmalarına devam etmektedir.

 

KATILINAN FESTİVALLER

Aviff Cannes Art Film Festival Cannes

Turquía 48FILM Festival Productor Regional Okan Yazıcı   realizó publicidades y promociones de importantes marcas en la productora que fundó. Continuó su carrera durante muchos años fotografiando anuncios y fotografías de alimentos de las principales marcas de Turquía, y luego trabajó como director del Festival Internacional de Cine.

 Obras de Cine y Videoarte Independientes

Se mostró en las ciudades y centros importantes del mundo donde se encuentra en los Museos Carnegie de Arte. 

 Actualmente continúa trabajando en Cine Independiente donde es director del 48FILM Festival en Turquía y guionista y director.

Smile Advertising and Humor Film Festival 

Fanter Film Festival

The Film Festival Nev Cinema

Nikon European Film Festival

Miniature Film Festival KANADA 

Cinephone Internationel Short Film Festival

Ozark Shorts Film Festival 

Black Bird Film Festival 

Festival de Cine Visionaria Siena Italia 

Festival Internacional de Cine de Salair Rusia

Festival Internacional EuroFilm Marbella España

Bideodromo  BilbaoArte Film Fest semifinalista

bottom of page